Specificaties
Detector type Vanadium Oxide Uncooled Focal Plane Arrays
Resolutie 256 x 192p Thermal2688 x 1520p Optical
Pixel Pitch (µm) 12
Objectief 10mm Thermal4.8-153mm Optical
Max. IR-bereik (m) 100m
Field of View H 18.1°, V 13.6° ThermalH 58.8~2.18°, V 34.4~1.2° Optical
Compressietechniek H.265+/H.265/H.264+/ H.264
Max. FPS 25
Analoge uitgang 1.0V [p-p]/75 ., BNC
Soort camera Thermografische PTZ camera
Thermisch bereik -20 ~ 550°C, Max (±2 °C, ±2 %)
Spanning/ Stroom 24 Vac, 30 W
Beschermingsklasse IP67
Kleur Wit
Bedrijfstemperatuur -40 ~ 70°C
Afmetingen (hxbxd) 305 × 185 × 163 mm