Krachtige Kenmerken:
Specificaties
Detector type Vanadium Oxide Uncooled Focal Plane Arrays
Resolutie 384 x 288p Thermal
Pixel Pitch (µm) 12
Objectief 15mm
Field of View 17° × 13° (H × V)
Compressietechniek Main stream: H.265/H.264Sub-stream: H.265/H.264/MJPEG
Max. FPS 25
Analoge uitgang 1.0V [p-p]/75 ., BNC, PAL/NTSC
Soort camera Bullet camera
Thermisch bereik -20°C ~ 150°C
Spanning/ Stroom 24 VAC ± 25%: 0.13 A ~ 0.22 A, Max. 5 W12 VDC ± 25%: 0.37 A ~ 0.61 A, Max. 5 WPoE (802.3af, class 3): 44 V ~ 57 V: 0.1 A ~ 0.13 A, Max. 5.5 W
Beschermingsklasse IP67
Kleur Wit
Bedrijfstemperatuur -40 ~ 65°C
Afmetingen (hxbxd) 351,3 × 113,5 × 115,2 mm