Belangrijkste kenmerken:
• Haarscherpe 384 × 288-resolutie met 17 µm VOx UFPA voor nauwkeurige thermische beeldvorming
• Geavanceerde videocontentanalyse voor voertuig/menselijke classificatie
• Rookdetectiealgoritme voor vroegtijdige branddetectie
• Hoogwaardige detector met 10 jaar garantie
| Detector type | Vanadium Oxide Uncooled Focal Plane Arrays |
| Resolutie | 384 x 288p Thermal2688 x 1520 Optical |
| Pixel Pitch (µm) | 17 |
| Objectief | 9.7mm Thermal4mm Optical |
| Max. IR-bereik (m) | 40 |
| Field of View | Thermal: 37.5° × 28.5° (H × V)Optical: 84° × 44.8° (H × V) |
| Compressietechniek | Main Stream: H.265/H.264Sub-Stream: H.265/H.264/MJPEG |
| Max. FPS | 25 |
| Analoge uitgang | 1.0V [p-p]/75., PAL/NTSC/BNC |
| Soort camera | Bullet camera |
| Thermisch bereik | -20°C ~ 150°C |
| Spanning/ Stroom | 24 VAC ± 25%: 0.8 A ~ 0.5 A, max. 9.5 W12 VDC ± 25%: 0.63 A ~ 1.06 A, max. 9 W24VDC: 0.4A, max 9.5WPoE (802.3af, class 3): 36 V ~ 57 V, 0.28 A ~ 0.17 A, max. 10 W |
| Beschermingsklasse | IP67 |
| Kleur | Wit |
| Bedrijfstemperatuur | -40 ~ 65°C |
| Afmetingen (hxbxd) | 376,1 x 119,1 x 118,1 mm |