Domotica

  • U heeft dit product in de winkelwagen toegevoegd:

    Agility V3 GPRS Kit

    0 out of 5

    Agility V3 GPRS Kit

    Agility V3 GPRS Kit Agility NL 868MHz V3: met GPRS module+ 2-Weg LCD keypad + 2-Weg keyfob + iWAVE 1-weg PIR/PET + 2-Weg Magneet contact. Te gebruiken met Agility.

     850,50 excl. BTW
  • U heeft dit product in de winkelwagen toegevoegd:

    Agility V3 IP Kit

    0 out of 5

    Agility V3 IP Kit

    Agility V3 IP Kit Agility NL 868MHz V3: met IP module+ 2-Weg LCD keypad + 2-Weg keyfob + iWAVE 1-weg PIR/PET + 2-Weg Magneet contact. Te gebruiken met Agility.

     729,75 excl. BTW
  • U heeft dit product in de winkelwagen toegevoegd:

    Agility V3 PSTN Kit

    0 out of 5

    Agility V3 PSTN Kit

    Agility V3 PSTN Kit Agility NL 868MHz V3: met PSTN module+ 2-Weg LCD keypad + 2-Weg keyfob + iWAVE 1-weg PIR/PET + 2-Weg Magneet contact. Te gebruiken met Agility.

     628,95 excl. BTW
  • U heeft dit product in de winkelwagen toegevoegd:

    Danfoss living connect

    0 out of 5

    Danfoss living connect

    Met de danfoss living connect thermostaat knop kunt u op afstand de warmtevraag van uw radiatoren regelen. De thermostaat knop is voorzien van batterije…

     56,35 excl. BTW
  • U heeft dit product in de winkelwagen toegevoegd:

    Danfoss Living Connect Radiator Thermostaat

    0 out of 5

    Danfoss Living Connect Radiator Thermostaat

    Danfoss Thermostaat LivingConn,Met de Danfoss Living Connect thermostaat knop kunt u op afstand de warmtevraag van uw radiatoren regelen. De thermostaat knop is…

     56,35 excl. BTW
  • U heeft dit product in de winkelwagen toegevoegd:

    Etherwan DR-120-48

    0 out of 5

    Etherwan DR-120-48

    Etherwan DR-120-48 Etherwan DR-120-48 120W/2.5A DIN-Rail 48VDC Industriële voeding Etherwan DR-120-48:ingangsspanning 230Vac ( 88 – 264VAC )uitgangsspanning -DC…

     102,90 excl. BTW
  • U heeft dit product in de winkelwagen toegevoegd:

    Etherwan EX-0155NSP-MB2L

    0 out of 5

    Etherwan EX-0155NSP-MB2L

    Etherwan EX-0155NSP-MB2L Etherwan 100BASE- 2KM 62.5/125um50/125um, MM 2km 1310 Duplex LC SFP module Etherwan 100BASE- 2KM 62.5/125um50/125um, MM 2km 1310 Duplex LC SFP…

     36,75 excl. BTW
  • U heeft dit product in de winkelwagen toegevoegd:

    Etherwan EX-1250TSP-MB2L

    0 out of 5

    Etherwan EX-1250TSP-MB2L

    Etherwan EX-1250TSP-MB2L Etherwan EX-1250TSP-MB2L 1000BASE-SX 2KM 62.5/125?m, MM 1310 Duplex LC 13.5 dBm SFP module Etherwan EX-1250TSP-MB2L: 1000BASE-SX 2KM 62.5/125…

     94,50 excl. BTW
  • U heeft dit product in de winkelwagen toegevoegd:

    Etherwan EX17162A

    0 out of 5

    Etherwan EX17162A

    Etherwan EX17162A Etherwan EX17162A Unmanaged 16-poorts PoE 10/100BASE-TX en 2-poort Gigabit combo SFP Ethernet-switch Etherwan EX17162A 16 poorten 10/100TX met 16 PoE…

     446,25 excl. BTW
  • U heeft dit product in de winkelwagen toegevoegd:

    Etherwan EX17242

    0 out of 5

    Etherwan EX17242

    Etherwan EX17242 Etherwan EX17242 Web-Smart 24-poorts PoE 10/100BASE-TX en 2-poort Gigabit combo SFP Ethernet-switch Etherwan EX17242 24poorten 10/100TX met 24 PoE…

     598,50 excl. BTW
  • U heeft dit product in de winkelwagen toegevoegd:

    Etherwan EX25611

    0 out of 5

    Etherwan EX25611

    Etherwan EX25611 Etherwan EX25611 Managed 24-port 10/100/1000 Base-T (4 port SFP combo) et 4-port 1G/10G SFP+ Ethernet Switch Etherwan EX25611 24 poorten (4 poort SFP…

     1.212,75 excl. BTW
  • U heeft dit product in de winkelwagen toegevoegd:

    Etherwan KR-BK17

    0 out of 5

    Etherwan KR-BK17

    Etherwan KR-BK17 “Etherwan KR-BK17 19 “”Rack mount kit (zwart) voor EX17008, EX17008A” Etherwan KR-BK17 EX17008/EX17008A rackmount kit

     8,40 excl. BTW